قوطيهای خستهء خيس

 

 

 

 

 

 

/ 39 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کیارش

لعنت به ريش شيطون عجب ترافيکی تو اين هوای تنفر آميز تابستون چه بارونی مياد يادمه وقتی بچه بودم مامانم ميگفت آب زياد نخور شب تو تختت بارون مياد !

اهری

عکسای شاه گلی تبريزه / البته الان ائل گلی ميگن بهش

سفر شب

قوطی و خيسيش قبول،خسته رو نمیفهمم!!

مهرانا

نازنین! آیا *مهرپویا* را می شناسی؟ ما تا بلندای حضور آفتابینش رفته ایم. با ما باش!

Saeid

البته عکسها در شب بارانی و توسط سرنشین جلوی اتومبیل و از داخل ماشین گرفته شده! تنها نکته ای که هست برمیگرده به به جسمی که درگوشه سمت راست و پایین اولین عکس از پایین، قرار داره که کمی شبیه در قوطی کنسرو باز شده در اومده که البته احتمالا از اشیای داخل اتومبیل بوده. مثل آویزکی چیزی. در کل منظور شما احتمالا ماشین های خیس داخل ترافیک و سرنشین های خسته باید باشه. اما بهرحال میتونه یک قوطی هم باشه که خیلی لگد خورده و خسته است و در باران هم خیس شده! ولی شما ماشین و خستگی ترافیک رو منظورت بوده درسته؟ راستی مطالب جالبی دارید. روز اول که لینک دادم با دیدن پست قبلی فکر کردم در کار کودکان باشید! دقت نکردم که اصلا کجای این تصاویر بدون لینکِ کوچکِ طعنه دار را باید رنگ زد! بابت اعتبار شخصی که لینکتون داده بود من هم لینک دادم اما الان میبینم وبلاگ جالب انگیز و فلفل نبین چه ریزه ای هست! در کل اینهمه گفتم که بگویم در کامنت پنجم پست بیماری شهلا به اشتباه تایپی کامنت شماره سه اشاره کردی در حالی که همون کامنت هم مشکل تایپی داشت!! عجب خسته نباشم! بهرحال موفق باشید و اهواز هستید؟ یا شهردیگری از خوزستان؟ خب روز خوش، خیلی نوشتم!

reza

تو که دست به عکس گرفتنت خوبه سوژه ی بدی نيستم الان واسه عکاسی اگه ببينيم کف می کنی می خوای عکس بگيری زود بجنب بيا مشهد تا ريش و پشممو کوتاه نکردم... من کامنتای تو رو دوست دارم ولی اخلاق بدی داری بايد هفتاد رقم هولت داد تا نيم خط کامنت بذاری اين جوری باشه دل و قلوه بين من و تو سخت رد و بدل می شه اميدوارم هوای کامنت نديده هايی مثل من و بيشتر از اين داشته باشي( آپديتم)

شهزاد

بابا عکاس. اولی که خیل نامعلوم بود بقیه اش هم تفسیر اولی بود/منم آپم

بچه مخفی

دوربینت احتمالا اولا اکس زده بعدش عکس گرفته! توهمه چقدر اینجا:))

darya

احساس می کنی که زمين بی قواره است! انگار هر وجب دو سه فرسنگ می شود! باران بدون عاطفه خشکی می آورد رنگين کمان يخ زده بی رنگ می شود هر کس به جز عزيز دلت يک غريبه است وقتی دلت برای دلی تنگ می شود!!!به منم سر بزن...

shookhie roozegar

يک نفری خيلی ازت تعريف کرده بود ..حالا می بينم که راست گفته!!!